O nás

O nás

Ubytovanie Terra

TERRA. Názov nášho penziónu a reštaurácie vystihuje filozofiu vychádzajúcu z produktov dopestovaných na našich poliach, v záhradách, sadoch a viniciach, zvierat odchovaných našimi farmármi. Veríme, že jedlo by malo vystihovať svoj pôvod – pôdu, podnebie, región a ľudí ktorí ho pestujú, chovajú a pripravujú.

Na našich farmách sami chováme hovädzí dobytok, ovce, ošípané, hydinu a zverinu. Naše polia, sady a záhrady produkujú každoročne plody najvyššej akosti a kvality. Dodávatelia s ktorými spolupracujeme sú veľmi zodpovedne vyberaní, aby sme pre vás, našich hostí, zabezpečili tie najvyberanejšie ingrediencie. Budovanie vzťahov s farmármi, pestovateľmi a lokálnymi producentami patrí k našim prioritám.

Našim cieľom je zveľaďovať atraktivitu regiónu profesionálnymi službami pre návštevníkov. Hostia od nás budú odchádzať vždy naplnení pozitívnou energiou a obohatení o zážitky z bohatstva regiónu južného Slovenska.

ADRESA
Jasová 739
941 34 Jasová
Slovensko

KONTAKTNÉ ÚDAJE
E-mail: info@terrajasova.sk
Tel.: +421 945 449 061

SOCIÁLNE SIETE
Facebook: @terrajasova
Instagram: #terrajasova

Gastronómia

„Z farmy na stôl"
zaručená čerstvosť

Ako gastronómovia sme priamo zodpovední za podporu týchto jednotlivcov a vyzdvihnutie plodov ich práce prostredníctvom prípravy skvelých jedál. Spojenie „Z farmy na stôl“ u nás naberá úplne iný rozmer.

Rezervovať si stôl

Sezóna

Každé ročné obdobie
sezónne menu

Využívanie sezónnych surovín maximalizuje kvality chuti a čerstvosti. Veríme, že menu by sa malo meniť podľa sezón, aby sme z toho, čo nám príroda ponúka, vyťažili čo najviac, či je jar, leto, jeseň alebo zima.

Zobraziť sezónne menu

Toto je prístup, ktorým sa o vás staráme a vy sa stávate stredobodom našej pozornosti. Náš personál sa stará o každý detail, aby ste od nás odchádzali vždy spokojní a pripravení sa pri najbližšej príležitosti vrátiť. Žiadny detail alebo element nemôže byť viac alebo menej dôležitý, preto sme vám vždy plne k dispozícii.

Nakoniec, skvelý pobyt či hostina nie je len o pekných priestoroch, dobrom jedle a víne. Skvelý pobyt je emocionálny zážitok. Snažíme sa ho naplniť krásnym miestom, naplneným personálom, ktorý sa oň stará ako o svoj domov, kde si každého hosťa veľmi vážime.

Neváhajte a rezervujte si ubytovanie ešte DNES