Aktivity v okolí

Terra

Načerpajte novú energiu

Náš penzión a lokalita ponúkajú hosťom rôznorodé aktivity v okolí. Príďte k nám zrelaxovať, načerpať novú energiu a zažiť niečo nové.

Pre viac informácií prosím vyplňte rezervačný formulár, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 945 449 061


  Táto stránka je chránená zákonom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.

  Vytrvalosť

  Poľovačka

  Do nášho portfólia patrí niekoľko poľovných revírov a jedna zvernica s lovom jelenej a danielej zveri. Všetky sú od penziónu vzdialené menej ako 10 kilometrov.

  Zistiť viac

  Trpezlivosť

  Rybolov

  V našom bezprostrednom okolí sa nachádza množstvo súkromných a zväzových rybníkov, kde si milovníci rybolovu prídu na svoje.

  Zistiť viac

  Relax

  Bicyklovanie

  Je to ideálny spôsob, ako tráviť čas aktívne s priateľmi, deťmi či rodinou. Okolie nášho kraja je priam stvorené na výlety do prírody. Radi Vám odporučíme zaujímavé trasy a v prípade záujmu zapožičiame trekové bicykle.
  Prenájom bicyklov: dospelý: 7€ | dieťa: 3€

  Zistiť viac

  Chuť

  Víno

  Nachádzame sa na okraji Strekovského vínneho rajónu a spolupracujeme s množstvom lokálnych vinárov. Dokážeme vám na požiadanie zabezpečiť ochutnávky vína, prehliadky vinohradov, pikniky vo vinohrade, či dokonca sezónnu ochutnávku prác s viničom.

  Zistiť viac

  Zážitok

  Jazdecký klub

  Priamo v areáli sídli náš jazdecký klub, kde si môžete vyskúšať jazdu na koni, starostlivosť o kone alebo jazdu kočom. Pre skúsenejších jazdcov ponúkame služby nášho jazdeckého trénera a možnosti tréningu v priestornej jazdeckej hale.

  Zistiť viac