Eventy

Terra

Perfektné miesto pre váš ďalší event

Máme krásne a rôznorodé priestory pre vašu privátnu oslavu alebo firemný event. 

Náš profesionálny personál uspokojí vašich hostí a splní každú ich požiadavku, či už je event zameraný na nový business alebo sa koná pri špeciálnej príležitosti. Ponúkame čerstvú sezónnu a lokálnu kuchyňu párovanú s najlepšími vínami nášho regiónu. Dovolíme sa hrdiť tým, že dokážeme pre vás a vašich hostí vyčarovať nezabudnuteľný zážitok.

Pre viac informácií prosím vyplňte rezervačný formulár, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 945 449 061


  Táto stránka je chránená zákonom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.

  Hudba

  Tematické večery s hudbou

  Pre milovníkov dobrého jedla a hudby budeme pripravovať zábavné tematické večery, o ktorých vás budeme informovať prostredníctvom sociálnych sietí.

  Mám záujem

  Poznanie

  Ochutnávka vín

  Ochutnávka vín z nášho regiónu bude pre vás jedinečným zážitkom. Naše vína potešia zmysly, pohladia na duši a vyčarujú nezabudnuteľné okamihy. Naše vína na každú príležitosť nesmú chýbať na žiadnej oslave.

  Mám záujem

  Spomienky

  Oslavy

  Vytvorili sme pre vás priestor, kde sa spája chutné jedlo s láskou k vareniu a s výberovými druhmi lokálnych vín a destilátov. Očarujúca atmosféra je stvorená na oslavy, stretávky, jubileá, promócie či rozlúčky so slobodou.

  Mám záujem

  Večnosť

  Svadby

  Láska je štastie, ktoré si navzájom dávame.
  My vaše sny prenesieme do reality. Pripravíme pre vás jedinečný, neopakovateľný svadobný deň a zážitok na celý život. Fotky z nášho krásneho prostredia vám budú tento dokonalý okamih plný emócií navždy pripomínať.

  Mám záujem