Ubytovanie

Terra

Viac ako len ubytovanie

Penzión TERRA sa nachádza v obci Jasová na juhu Slovenska vzdialenej 15 km od mesta Nové Zámky. Našim hosťom ponúkame bohaté služby regionálneho agroturizmu, gastronomický zážitok v našej farmárskej reštaurácii a útulné ubytovanie s raňajkami. Príďte si k nám oddýchnuť a uniknúť z reality bežného života.

Penzión TERRA ponúka svojim hosťom 13 izieb s celkovou kapacitou 26 pevných lôžok, pričom niektoré z nich je možné na požiadanie doplniť prístelkami.

Dvojlôžková izba (1 osoba) – 60 EUR/noc
Dvojlôžková izba (2 osoby) – 70 EUR/noc
Dvojlôžková izba s prístelkou – 90 EUR/noc
Ceny sú vrátane základného balíku raňajok.

Všetky izby ponúkajú relax v nových priestoroch penziónu TERRA umiestnenom vo vidieckom prostredí s výhľadom priamo na farmu. V rámci vybavenia izieb hosťom ponúkame bezplatné internetové pripojenie Wi-Fi, šatníkovú skriňu, posteľ, pracovný stôl, stoličku, kúpeľňu so sprchou a uteráky.
Hostia majú voľný prístup do spoločenskej miestnosti vybavenej TV, spoločenským sedením, knižnicou a biliardom (cena biliardu je 10€ / 1h). K dispozícií je aj malé fitness centrum a ping-pongový stôl.
Areál ponúka taktiež služby jazdeckého klubu, viac informácií získate na recepcii alebo na webovej stránke www.jkjasova.sk. Služby jazdeckého klubu je nutné vždy vopred rezervovať.
V prípade školenia či teambuildingu poskytujeme prezentačné vybavenie vrátanie projektora, ozvučenia a prezentačnej tabule.
Na recepcii je možné si zakúpiť balenú vodu, víno, snack a základné hygienické potreby. Ubytovaným hosťom radi požičiame žehličku a žehliacu dosku, nabíjačku na telefón a za malý poplatok služby multifunkčnej tlačiarne.

Darujte pobyt v TERRE svojim blízkym

Pre jedného

Dvojlôžková izba (1 os.)
60 EUR / noc

Overiť dostupnosť

Pre dvoch

Dvojlôžková izba (2 os.)
70 EUR / noc

Overiť dostupnosť

Pre troch

Dvojlôžková izba s prístelkou
90 EUR / noc

Overiť dostupnosť