O nás

O nás

Reštaurácia Terra

TERRA. Názov našej reštaurácie vystihuje filozofiu vychádzajúcu z produktov dopestovaných na našich poliach, v záhradách, sadoch a viniciach, zvierat odchovaných našimi farmármi. Veríme, že jedlo by malo vystihovať svoj pôvod – pôdu, podnebie, región a ľudí, ktorí ho pestujú, chovajú a pripravujú.

Na našich farmách sami chováme hovädzí dobytok, ovce, ošípané, hydinu a zverinu. Naše polia, sady a záhrady produkujú každoročne plody najvyššej akosti a kvality. Dodávatelia, s ktorými spolupracujeme, sú veľmi zodpovedne vyberaní, aby sme pre vás, našich hostí, zabezpečili tie najvyberanejšie ingrediencie. Budovanie vzťahov s farmármi, pestovateľmi a lokálnymi producentami patrí k našim prioritám.

ADRESA
Jasová 739,
941 34 Jasová,
Slovensko

KONTAKTNÉ ÚDAJE
E-mail: info@terrajasova.sk
Tel.: +421 917 264 062

SOCIÁLNE SIETE
Facebook: @terrajasova
Instagram: #terrajasova

Gastronómia

„Z farmy na stôl"
zaručená čerstvosť

Ako gastronómovia sme priamo zodpovední za podporu týchto jednotlivcov a vyzdvihnutie plodov ich práce prostredníctvom prípravy skvelých jedál. Spojenie „Z farmy na stôl“ u nás naberá úplne iný rozmer.

Rezervovať si stôl

Sezóna

Každé ročné obdobie
sezónne menu

Využívanie sezónnych surovín maximalizuje kvality chuti a čerstvosti. Veríme, že menu by sa malo meniť podľa sezón, aby sme z toho, čo nám príroda ponúka, vyťažili čo najviac, či je to jar, leto, jeseň alebo zima.

Zobraziť sezónne menu

Toto je prístup, ktorým sa o vás staráme a vy sa stávate stredobodom našej pozornosti a vášho zážitku. Naši kuchári sa starajú o každý kulinársky detail a na stôl prinášajú najlepšie plody zeme a tvrdej práce lokálnych farmárov. Žiadny detail alebo element nemôže byť viac alebo menej dôležitý.

Skvelé jedlo nie je to, ktoré vás zasýti. Skvelé jedlo je výlet za zdrojmi potešenia, na ktoré ste možno zabudli a na miesta, kde ste predtým ešte neboli.

Nakoniec, skvelá hostina nie je len o jedle a dobrom víne. Skvelá hostina je emocionálny zážitok. Snažíme sa ho naplniť krásnym miestom, naplneným personálom, ktorý sa oň stará ako o svoj domov, kde si každého hosťa veľmi vážime.

Neváhajte a rezervujte si stôl ešte DNES