Eventy

Terra

Perfektné miesto pre váš ďalší event

Máme krásne a rôznorodé priestory pre vašu privátnu oslavu alebo firemný event. 

Nás profesionálny personál uspokojí vašich hostí a splní každú ich požiadavku, či už je event zameraný na nový business alebo sa koná pri špeciálnej príležitosti. Ponúkame čerstvú sezónnu a lokálnu kuchyňu párovanú s najlepšími vínami nášho regiónu. Dovolíme sa hrdiť tým, že dokážeme pre vás a vašich hostí vyčarovať nezabudnuteľný zážitok.

Pre viac informácií prosím vyplňte rezervačný formulár, alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 945 449 061


  Táto stránka je chránená zákonom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.

  Príroda

  Grill v prírode

  Zažite grilovačku v prírode, kde sa o vás postarajú naši kuchári. V areáli Zvernice Mikuláš vám na mieru zorganizujeme piknik, opekačku či grilovačku. Opusťte mestský ruch a ponorte sa do ticha a pokoja krásneho vidieka južného Slovenska.

  Zistiť viac

  Zážitok

  Škola varenia

  Zážitok z varenia priamo v priestoroch našej reštaurácie. Naučíme vás ako na domáci kváskový chlieb a pečivo. Vlastnoručne si vyrobíme maslo, čerstvý domáci syr, burger, pizzu či cestoviny.

  Zistiť viac

  Súdržnosť

  Teambuilding

  Ponúkame Vám naše priestory a dokážeme vytvoriť program, ktorý uspokojí skupinu aj jednotlivcov. V ponuke máme jedinečnú kuchyňu a ak zatúžite po dobrom víne, máme pripravenú degustáciu lokálnych vín.

  Zistiť viac

  Poznanie

  Ochutnávka vín

  Radi Vás privítame v našich priestoroch, kde ponúkame ochutnávky vín južného Slovenska. Ideálny zážitok pre milovníkov priateľských stretnutí, kreatívnych rozhovorov a hľadačov pravdy.

  Zistiť viac